+38 (067) 702-36-35
+38 (063) 155-43-62
Ми у фейсбук
Ритуальні товари

Нажаль, життя людини рано чи пізно добігає свого кінця. І якби прикро нам не було, все що в наших силах – це зберегти світлі спогади про померлого та віддати йому шану під час прощання.

Існує багато традицій пов’язаних з похоронами, що утворилися, як химерне сплетіння релігійних обрядів та побутових звичаїв. Можна сперечатися про їх доцільність, несучасність, невідповідність релігійним приписам. Але зазвичай їх дотримується більшість населення України. Усі необхідні ритуальні товари, які мають бути під час погребіння, ви можете придбати в нашому магазині.

 

Ритуальній одяг

Покійник має бути похований у ритуальному одязі. Для чоловіків це спіднє, сорочка, костюм, краватка (якщо носив за життя). А також взуття. Для жінок – нижня білизна, плаття або комплект сорочки зі спідницею, панчохи, капелюх чи хустка на голову, і взуття. Одяг може бути звичайного крою, а також з липучками на спині. Так зручніше провести одягання покійного.

 

Ритуальна атрибутика

До супутньої ритуальної атрибутики відносяться: церковна ковдра, простирадло, подушка, свічки, хустки. Якщо ви не знаєте, що саме необхідно покласти у труну – ми проконсультуємо вас. Також ми підготуємо траурні стрічки з прощальними написами.

 

Вінки та хрести

Після погребіння на свіжу могилу вкладають поминальні вінки та встановлюють дерев’яний хрест. В нашому магазині ви можете вибрати дані товари відповідно до ваших фінансових можливостей. У нас знайдуться як дешеві вінки з хрестами, так і дорожчої цінової категорії.

 

Ритуальний транспорт

Ми організовуємо перевезення покійного у морг, з моргу, на відспівування, на цвинтар катафалками Mercedes. Допоможемо організувати перевезення родини та близьких на церемонію панахиди.

Ми не можемо зарадити вашому горю, але можемо полегшити його тягар. З будь-яких питань, що стосуються похорону померлого, організації прощання, перевезення тіла звертайтеся за цілодобовим телефоном 067-702-36-35.